YENİ
ÜYELİK
ŞİFREMİ
UNUTTUM?

54 Kişi Online

ilkPanel

2022 Serisi.İyi Günlerde Kullanmanız Dileklerimizle... 0538 872 97 72 Skype: live:ilkpanel

ilkPanel

Sizinde böyle Güzel Siteniz olamsini isterseniz hemen iletisime geciniz Skype ilkPanel.com tel 0538 872 97 72 ...!!!

okan

Siteye Giriş Yaptı

ilkpanel

» S o H B è T « Odasına Giriş Yaptı

Sesli Chat Sitesinde Rumuz Seçimi

Farklı sohbet ortamlarında sohbet etmek isteyen insanlar için kurulan sesli sohbet sitesi her şeyden önce seviyeli ve kişilere saygı duyulan bir ortamdır. Site içerisinde insanların birbirine karşı saygı çerçevesinde yaklaşmasına özen gösteren site yönetimi ve görevlileri her konuda titizlik gösteriyor. Seslichat ortamı olarak hizmet verilen sitede hem görüntülü olarak hem de sesli olarak sohbet edebilirsiniz. Tüm sohbet kategorileri için siteye herhangi bir üyelik işlemi gerçekleştirmenize gerek yok. Aksine siteye misafir kullanıcı olarak da girseniz sitenin tüm hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Zamanı daha iyi geçirmek isteyen insanların sıkça uğradığı siteye girerken öncelikle kendinize bir isim ya da rumuz bulmanız gerekiyor. 

Sesli Chat Sitesinde Rumuz Seçimi Sohbetgir.com .da

Rumuz seçerken mutlaka gerçek isminiz olması gerekmiyor. Rumuz seçiminiz sizi tanıtacak ve insanların dikkatini size yöneltecek şekilde olmalıdır. Siteye girerken misafir ya da üye girişi kısmına bu rumuzu yazıp alt kısımdan da kadın ya da erkek kısmını işaretlemeniz gerekiyor. Böylece insanlar size hitap ederken daha düzgün hitap kelimeleri kullanabilirler.

Sohbet Sitesine Üyelik Açma   Artık Çok Kolay Sohbetgir.com Sitemizde

Site içerisinde zaman geçirmek sizi zamanla o sitenin aranan kişilerinden biri yapabilir. Zamanla sitenin üyesi olmak istediğinizde sitenin üye ol kısmına girerek buradaki üyelik formunu doldurabilirsiniz. Site yönetimi gerçek bilgi istemeyeceği için sizler de dilediğiniz şekilde bir üyelik gerçekleştirebilirsiniz. Ancak şifrenizin aktif olması için site yönetiminin üyelik işleminizi onaylaması gerekiyor

Yazar : ~H ã K ã N.×!
29 Mar Çar 13:56
533 Görüntüleme

Etiketler: seslichat , seslisite , mobil , sohbet , sohbetgir , seslies ,


Gönder


POPÜLER YORUMLAR

Sesli Panelciler